Öğrenci Kimlik Kartı Programı

NonStop 2023 e-Okul Baskı Programı

  • e-Okul  Formatına Uygun Olarak Öğrenci Fotoğraflarının Boyutlandırılması
  • Öğrenci Kimlik Kartı Tasarımı/Baskısı
  • Öğretmen Not Çizelgesi Baskısı
  • Öğretmen Cep Albümü Baskısı
  • Okul İdareci Albümü Baskısı
  • Vesikalık Fotoğraf Baskısı

İlk Satın Alma ve Kurulum Ücreti

1 Bilgisayar İçin

İlave Her Bilgisayar İçin

50.000 TL.

50.000 TL.

2023-2024 Senelik Kullanım ve Hizmet Antlaşması Ücretleri

1 Bilgisayar İçin

İlave Her Bilgisayar İçin

NonStop2022’den Yükseltme

7.500 TL.

7.500 TL.

NonStop2021’den Yükseltme

12.500 TL.

12.500 TL.

NonStop2020’den Yükseltme

17.500 TL.

17.500 TL.

NonStop2019’den Yükseltme

22.500 TL.

22.500 TL.

NonStop2018 ve daha eski sürümler için güncelleme desteği verilmemektedir. Bu sürümlere sahip kullanıcıların Yeni Lisans satın alması gerekmektedir.

İlk satın almada ve Senelik Hizmet antlaşması yapılması durumunda Öğrenci Tanıma Mobil Uygulaması için Bulut Platformunda senelik 2.500 öğrenci yükleme alanı hediye edilir.

Ücretsiz Sürüm Kullanımı

NonStop e-Okul Baskı Programı Ücretsiz Sürümünü sayfamızdan ücretiz olarak indirip kurulum yapılabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Sürümü ile sınırsız veri girişi yapılabilir, Test Albümü Dizgisi, Vesikalık Dizgileri ve e-Okul Formatında Fotoğraf Boyutlandırılması yapılabilir.

Firmamıza e-Okul Baskılarını sipariş vermek için Ücretsiz Sürümü kullanabilirsiniz.

Lisanslı Tam Sürüm (İlk Satın Alma ve Kurulum)

Kullanıcının bir kere satın alma ve kurulum işlemini gerçekleştirerek, satın alınan Eğitim-Öğretim yılı için kullanma hakkına sahip olmasıdır. Satın Alma ve Kurulum Modelinde kullanıcı, 1 yıllık ücretsiz telefon-destek hizmetine ve satın alınan versiyonun o Eğitim-Öğretim dönemi içeresindeki güncellemelerine de sahip olmaktadır.

Senelik Güncelleme ve Senelik Hizmet Antlaşması

NonStop; Her yıl yeni Eğitim-Öğretim yılı başlangıcında güncellenmiş yeni bir versiyon çıkartır. Güncelleme ve Senelik Hizmet Antlaşması fiyatlarından sadece ürünü daha önce satın almış ve son 4 yıl içerisinde Güncelleme ve Senelik Hizmet Antlaşması yapmış kullanıcılar faydalanabilir. Güncelleme ve Senelik Hizmet Antlaşması ücreti en son satın alınmış versiyona göre belirlenir.

Çıkan yeni versiyonda Dönem Bilgileri, MEB yönetmeliklerinde yapılan değişiklikler, ve ilave güncel şablonlar dahil edilir. Yeni versiyon kullanma hakkına ve 1 yıllık ücretsiz telefon-destek hizmetine sahip olabilmek versiyon güncelleme yapılması gereklidir.

Lisans Sayısı (Kurulabilecek Bilgisayar Sayısı)

NonStop e-Okul Baskı Programı, tek bilgisayar lisansı ile satılmaktadır. Talep edilen ilave her bilgisayar lisansı ayrıca ücretlendirilmektedir.

Versiyon güncellemelerde satın alınmış lisans kadar yapılmaktadır. Tek lisansa sahip kullanıcılar ancak tek bilgisayar için güncelleme satın alabilir. Birden fazla lisansa sahip kullanıcılar, her bilgisayar için ayrı ayrı güncelleme talep edebilir.

NonStop e-Okul Baskı Programı, satın alındığında veya güncelleme yapıldığında içinde bulunulan Eğitim-Öğretim yılı boyunca yapılan güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. Bir sonraki Eğitim-Öğretim yılında yeni çıkacak versiyon için belirlenen ücret karşılığında güncelleme yapılacaktır.