Turuncu Grup 2004 yılında, okullar ile çalışan veya çalışmak isteyen fotoğrafçı ve ajanslara çözüm ortaklığı ilkesi ile ticari hayatına başlamıştır. İlk etapta Öğretmen Not Defteri ve Öğrenci Kimlik Kartlarının üretimine başlamış, işlerin hızlı ve hatasız yürümesi için kendi bünyesinde NonStop Öğrenci Kimlik Kartı Öğretmen Not Çizelgesi/Defteri Baskı Programı adlı bilgisayar yazılımını geliştirmiştir.

“Siz Sadece Fotoğrafları Çekin, Geri Kalan Bizim İşimiz” sloganını benimseyen firmamız, sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşım ile kısa sürede sektöründe öncü firma haline gelmiş, ülke genelinde birçok fotoğraf stüdyosu ve ajans için de çözüm ortağı olmuştur.

Her yıl iş ortaklarımız ile birlikte binden fazla okulun baskı ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, faaliyette bulunduğu 15 yılı aşkın süre içerisinde on binlerce okulumuzun çalışmalarını yapmıştır.

Her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte ve müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için Türkiye’de ve dünyadaki baskı ve fotoğrafçılık alanındaki sistemleri yakından takip ederek değişen ihtiyaçlar doğrultusunda hızlı ve dinamik çözümler üretmektedir.

2009 yılında kendi baskı merkezini kuran firmamız, satışını yaptığı tüm ürünlerini kendi bünyesinde üretmektedir. 2015 yılında albüm ve cilt atölyesini faaliyete geçirerek, müşterilerine albüm ve foto kitap ürünlerini de sunmaktadır…

 

Teşekkür

 

En büyük sermayesi güven ve dürüstlük olan firmamız, kurulduğu günden itibaren bizi yalnız bırakmayan değerli iş ortaklarımıza teşekkürü borç bilir, daha nice yıllar çalışmayı temenni eder, yeni öğretim yılında başarı ve muvaffakıyetler dileriz…