Nasıl Çalışıyoruz…

e-Okul için talep edilen ürünleri bize yaptırmak isteyen müşterilerimizin, çalışmaların hatasız yapılabilmesi için verileri bize aşağıdaki seçeneklerden birine göre göndermeleri gerekmektedir.

 

1.Yöntem

  • Turuncu Grup web sayfasından (www.turuncugrup.com) indirebileceğiniz NonStop yazılımı bilgisayara ücretsiz olarak yüklenir. Yazılım sadece bilgi girişi ve sipariş amaçlı kullanılmaktadır. Okulların size vereceği, e-Okul Sisteminden alınan Excel formatlı öğrenci veri dosyaları otomatik olarak programa aktarılır. Eğer okullardan veri dosyası alınamazsa sınıf ve öğrenci isimlerin tek tek yazılması gerekmektedir. Veri girişleri tamamlandıktan sonra, sırası ile sınıflara resim atamaları yapılır. Gelen resim eşleştirme ekranında gerekli kontroller yapılır. Bu işlemden sonra sipariş ekranına girilerek istenilen okulun sipariş dosyası oluşturulur ve firmamıza gönderilir.

2.Yöntem

  • Çekilen öğrenci fotoğrafları sınıf sınıf klasörlere ayrılır. Klasör isimleri doğru verilmelidir. Klasörlere verilecek isimler, sınıf adı olarak kullanılacaktır. Dosya ismleri tek tek, yeniden adlandırılarak, öğrenci numarası, adı, soyadı yazılır. Bu işlem önemşlidir, baskılarda bu bilgiler birebir çıkacaktır. Bu nedenle itina ile kontrol edilmeleri gereklidir. Ayrıca öğrenci resimlerinin uygun bir şekilde crop’lanması gereklidir.

Bu iki yöntemden hangisi sizin için daha kolay ise onu tercih edebilirsiniz.

Siparişle birlikte ücretin %30’u ödenmelidir. İş teslimatında ücretin kalan kısmı tahsil edilir.

Teslimat süremiz ortalama bir hafta olup, iş yoğunluğuna göre ek süre talep edilebilir.