Okul Yıllığı Andaç

Ürün Özellikleri

  • Kapak Ölçüsü: 32 x 29 cm
  • İç Sayfa Ölçüsü: 29 x 28,5 cm
  • Malzeme: İthal Mukavva (Smurfit Kappa) / İthal Kuşe Kağıt ( Condat Lecta)
  • Kapak: Sert Kapak Seçenekleri
  • Montaj: Vidalı Cilt
  • Selefon: Kapak ve Yan Kağıtlar Mat Selefon
  • Baskı Tipi: Dijital Baskı
Açıklamalar

Okul Yıllığı Andaç çalışmaları vidalı olarak ciltlenmektedir. Kapak ölçümüz 32 x 29 cm, iç sayfa ölçümüz 29 x 28,5 cm’dir. İç sayfalarımız 170 Gr. parlak kuşe kağıda basılmaktadır.

Yan kağıt (kapak içi) olarak lüks siyah kağıt veya sizin göndereceğiniz uygun ölçüdeki baskılar kullanılmaktadır. Yan kağıtlara mat selefon uygulanır.

Okul Yıllığı Kapak Seçenekleri

Klasik Kapak

Kapak; mıknatıslı sıvama kapaktır. Sizin göndereceğiniz uygun ölçüdeki çalışmalar basılarak kapak oluşturulur. Kişiye özel kapak hazırlamak mümkündür. Kapaklara mat selefon uygulanır.

Okul Yıllığı Çerçeveli Kapak

Kapak; çerçeveli sıvama kapaktır. Sizin göndereceğiniz uygun ölçüdeki çalışmalar basılarak kapak oluşturulur. Öğrenci fotoğrafı için 12 cm x 24 cm’lik fotoğraf alanı mevcuttur. Kapaklara mat selefon uygulanır.

Okul Yıllığı Mıknatıslı Kapak

Kapak; mıknatıslı sıvama kapaktır. Sizin göndereceğiniz uygun ölçüdeki çalışmalar basılarak kapak oluşturulur. Kişiye özel kapak hazırlamak mümkündür. Kapaklara mat selefon uygulanır.

Okul Yıllığı Foto Kapak

Kapak; kumaş/deri/fibro/cilt bezi kapaktır. Sizin göndereceğiniz uygun ölçüdeki çalışmalar basılarak kapağa monte edilir. Kişiye özel kapak hazırlamak mümkündür. Kapaklara parlak veya mat selefon uygulanır.

Not : Kumaşlar elimizdeki stoklarla sınırlıdır. Lütfen bilgi alınız.

Okul Yıllığı Kelebek Kapak

Kapak; kumaş/deri/fibro/cilt bezi kapaktır. Sizin göndereceğiniz uygun ölçüdeki çalışmalar kullanılarak 25 cm x 25 cm oluşturulan kelebek albüm modelimiz, kapağa monte edilir. Kişiye özel kapak hazırlamak mümkündür. Kapaklara parlak veya mat selefon uygulanır.

Not : Kumaşlar elimizdeki stoklarla sınırlıdır. Lütfen bilgi alınız.

Aşağıdaki makalelerimizi de inceleyebilirsiniz...

Okul Fotoğrafçılığı Nedir?

Fotoğrafçı ve Ajans müşterilerimizi, Okul Fotoğrafçılığı hakkında bilgilendirmek amaçlı hazırladığımız faydalı bir makale.

Nasıl Çalışıyoruz?

Çalışma şeklimiz, hangi işleri nasıl basıyoruz, verilerin, çalışmaların bize nasıl gönderileceği ile ilgili makalemiz.

Şablonlar ve Ölçüler…

Yaptığımız ürün ve çalışmalarımıza ait şablon ve ölçüleri.

Merak ettiğiniz başka bir şey olursa Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.		
Diğer Çalışmalarımız ve Hizmetlerimiz…

Turuncu Baskı olarak firmamız 2003 yılından beri Fotoğrafçılık ve Okul Sektöründe, Baskı Hizmetleri ve Çözümleri konusunda yoğunlaşmıştır. Kısaca çalışmalarımız, ürünlerimiz ve hizmet alanlarımız;

NonStop e-Okul Baskı Programı

e-Okul Ürünlerinin; hızlı, pratik, hatasız bir şekilde tasarım, dizgi ve baskı işlemlerini gerçekleştiren alanında en çok tercih edilen bilgisayar yazılımı. Her yıl 10.000’den fazla okulun e-Okul Baskı ihtiyaçları ve e-Okul Fotoğraf Küçültme işlemi NonStop e-Okul Baskı Programı ile yapılamaktadır.

e-Okul Paketleri Tasarım ve Baskı Hizmetleri

Okullar ile çalışan fotoğrafçı ve ajans müşterilerimize sunduğumuz, e-Okul Baskı Paketleri hizmetleri ile sizlere e-Okul Fotoğraf Çekimlerinde A’dan Z’ye komple çözüm sunmaktayız. Çekip bize gönderdiğiniz öğrenci fotoğrafları, Okula teslim edebileceğiniz şekilde paketleyerek size teslim ediyoruz. Birlikte çalıştığımız müşterilerimize, NonStop e-Okul Baskı Programı aracılığı ile öğrenci vesikalıklarını otomatik ve hızlı bir şekilde dizebilmeleri, çekilen öğrenci fotoğraflarını e-Okul Formatında küçültebilmeleri için destek veriyoruz.

Okul Albümleri / Hatıra-Anı Fotoğrafları

Okul Albümleri, Askılı Duvar Tablosu, Takvim Baskıları, PVC Laminasyon, Öğrenci Karne Kabı, Poster Baskılar ve daha bir çok ürünle hizmet vermekteyiz. Satışını yaptığımız tüm ürünleri kendi bünyemizde üretiyoruz. Ürettiğimiz tim ürünlerde ithal, kaliteli ve sorun yaşamayacağımız hammaddeler kullanıyoruz.

Foto Kitap / Fotoğraf Albümü

Farklı ebat ve ciltleme yöntemleri ile Foto Kitap seçenekleri, kendi fotoğraf albümü kendin yap Hazır Anı Defteri,

Mezuniyet Yıllığı/Okul Yıllığı/Andaç

Müşterilerimizin en çok zorlandıkları Mezuniyet Yıllığı Andaç çalışmalarında tasarım, baskı ve mücellit aşamalarında tamamı kendi bünyemizde olarak hizmet vermekteyiz.

 


Turuncu Baskı - Turuncu Grup - FotoBix.com - FotoKitapDukkani.com