ÖğrenciGO! Öğrenci Tanıma Uygulaması

ÖğrenciGO! Öğrenci Tanıma Uygulaması, öğretmenlerin öğrencileri tanımaları ve öğrenciler ile ilgili şahsi görüş ve notlarını tutmalarını sağlayan kullanımı kolay, pratik bir mobil uygulamadır.

Öğretmenler ve okul idarecileri mobil cihazlarından istedikleri zaman giriş yaparak okullarında bulunan tüm sınıf ve öğrenci listeleri fotoğraflı olarak görebilir ve istedikleri öğrenci için şahsi görüş ve notlarını alabilirler.

ÖğrenciGO! Öğretmenlere öğrencileri tanıyabilme, hatırlayabilme, öğrenci ile ilgili şahsi görüşlerini tutma, veli toplantılarında bilgi paylaşma gibi birçok kolaylık sağlar.

ÖğrenciGO! Öğrenci Tanıma Uygulaması App Store ve Google Play mağazalarından mobil cihazlara yüklenerek kullanılabilir.

app-store-indir.fw
google-play-indir.fw

ÖğrenciGO! Mobil Uygulama Ekran Görüntüleri

ÖğrenciGO! Avantajları?

ÖğrenciGO! Öğrenci Tanıma Uygulaması Okul İdarecileri ve Öğretmenlerin öğrencileri tanımaları ve öğrenciler ile ilgili şahsi görüş ve notlarını tutmalarını sağlayan kullanımı kolay, pratik bir mobil uygulamadır. ÖğrenciGO! kullanımı size aşağıdaki faydaları sağlar.

 • Fazla sayıda verilen Okul İdareci Albümü sayılarını azaltır.
 • Öğretmen Cep Albümünün yerini alır.
 • Öğretmen Not Çizelgesine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.
 • Size prestij ve avantaj sağlar.
 • Sadece yeni başlayan sınıfların değil tüm okulun fotoğraf çekimini yapabilirsiniz.
 • Baskı öncesi mobil cihazlarından öğrenci kontrollerini yaptırabilirsiniz.
 • Size rekabet avantajı sağlar.
 • Her sene verilerin güncellenmesi gerektiği için, her yıl çekim yapma imkanı sağlar.

Nasıl Kullanabilirim?

ÖğrenciGO! Öğrenci Tanıma Uygulaması için yönetim işlemlerinin tamamını (Okul oluşturma, düzeltme, silme, öğrenci listelerini ve fotoğrafları yükleme, kullanıcı yönetimi vb.) ÖğrenciGO! Web Yönetim Paneli üzerinden  yapabilirsiniz.

ÖğrenciGO! Web Yönetim Panelini kullanabilmeniz için adınıza tanımlanmış bayi hesabınızın olması gereklidir. Henüz adınıza bir bayi hesabı tanımlanmamış ise lütfen iletişime geçiniz.

Tarayıcınızdan https://www.ogrencigo.com/ sayfasın açarak ÖğrenciGO! Web Yönetim Paneline ulaşabilir ve e-posta adresinizi ve parolanızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

 • e-Okul için çekilen fotoğrafları NonStop e-Okul Baskı Programına yükledikten sonra mobil uygulama için dışarı aktarılır.
 • Dışarı aktarılan veriler ÖğrenciGO! Web Yönetim Paneli kullanılarak bulut platformuna yüklenir.
 • Yüklenen okul için idareci ve öğretmen rollerine sahip kullanıcılar oluşturulur.
 • Öğretmenler ve idareciler Google Play ve App Store mağazalarından ÖğrenciGO! Öğrenci Tanıma Uygulaması mobil aygıtlarına yükleyerek kullanabilirler.

ÖğrenciGO! Bayi Yardım Sayfası

ÖğrenciGO! Web Yönetim Paneline Git

ÖğrenciGO! Bayi Kullanım Kılavuzu (PDF)

ÖğrenciGO! Okul İdarecisi Kullanım Kılavuzu (PDF)

Okul İdarecileri ve Öğretmenler Nasıl Kullanabilir?

Google Play ve App Store mağazalarından  ÖğrenciGO! – Öğrenci Tanıma Mobil Uygulaması mobil aygıtlarına yükleyerek kullanabilirler

ÖğrenciGO! – Öğrenci Tanıma Mobil Uygulamasına giriş yapıldığında sınıf listeleri açılır. Herhangi bir sınıfa tıklandığında, öğrenci listeleri gelir. Öğrenciler varsayılan olarak liste görünümdedir.   Ekranın üst tarafında bulunan araçları kullanarak görünümü ve öğrenci sıralama yöntemi değiştirebilirsiniz.

Bir öğrenci üzerine tıklandığında öğrenci sayfası açılır. Öğrenci için daha önce alınmış notlar varsa ekrana gelecektir.

 • Yeni bir not almak için + butonuna tıklayın.
 • Bir notu düzeltmek için notun üzerine tıklayın.
 • Bir notu silmek için notu sola doğru kaydırın

Öğrenci Notları: Öğrenci notları kişiye özel olduğu için her kullanıcı sadece kendi aldığı notları görebilir ve düzenleyebilir.

Öğrenci Notları, Öğretmen veya Okul İdarecisinin öğrenci ile ilgili kendi şahsi görüş ve değerlendirmelerini içermektedir. Bu alana öğrencinin derslerle ilgili not/puan bilgilerini, öğrenci hakkındaki görüşlerini, veli toplantı bilgilerini, şahsi yorumlarını girebilir.

Android Telefonlar için ÖğrenciGO! Google Play Mağazası yükleme sayfası

İphone Telefonlar için ÖğrenciGO! App Store Mağazası yükleme sayfası

Nasıl kullanılır

ÖğrenciGO! Öğrenci Tanıma Uygulaması hizmetinden faydalanabilmeniz için öncelikle sizi bayi olarak tanımlamanız gerekmektedir.

Fotoğrafçı ve ajans müşterilerimiz bayi olarak giriş yaparak e-Okul Fotoğraf Çekimini yaptıkları okulları bulut platformuna yükleyebilirler.

NonStop2023 e-Okul Baskı Programında oluşturduğunuz okulları Mobil Uygulama için dışarı aktarabilmektesiniz. NonStop2023 ile dışarı aktardığınız bilgileri size özel panel aracılığı ile buluta yükleyebilirsiniz.

Bulut Platformuna en fazla size tanımlı yükleme alanı kadar öğrenci yüklenebilir. Daha fazla öğrenci yüklemesi için ilave yükleme alanı satın alınmalıdır.

Bulut Platformunda yapabilecekleriniz:

 • -Okul Oluşturma/Düzeltme/Silme
 • Öğrenci Listelerini Yükleyebilme
 • Öğrenci Fotoğraflarını Yükleyebilme
 • Okul İdarecileri ve Öğretmenleri tanımlayabilme ve kullanıcı rollerini belirleyebilme

e-Okul Baskı Hizmetini bize yaptıran müşterilerimizin Okulları seçecekleri baskı paketine bağlı olarak bulut platformuna otomatik olarak yüklenecektir.

NonStop e-Okul Baskı Programını sadece e-Okul Fotoğraflarını almak için kullananlar yükleme alanı satın almak zorundadır.