Okul İdareci Albümü / Yönetici Albümü

Okul idarecilerine (Okul Müdürü, Müdür Yardımcıları ve Rehber Öğretmenler) verilmek üzere hazırlanan öğrenci fotoğraf albümüdür. İdareci Albümü her sayfada bir sınıf olacak şekilde hazırlanır. Öğrencilerin güncel yeni çekilmiş fotoğrafı, numara, ad ve soyadı bilgilerini içerir. Genelde yöneticilere dağıtılmak üzere 5 adet hazırlanır ve okullara verilir.

Bazı okullar, öğretmenlere dağıtmak için çok daha fazla sayıda idareci albümü talep edebilir. Bu gibi durumlarda maliyeti azaltmak için Öğretmen Cep Albümü tavsiye edilir.

İdareci Albümlerini 3 farklı ebatta hazırlamaktayız. Bunlardan istediğinizi tercih edebilirsiniz. Hepsi işlev olarak aynıdır.

Sert Kapak Fotoğraf Albümü

Talep halinde İA-01 (A5 Okul Fotoğraf Albümü) ve İA-02 (A4 Okul Fotoğraf Albümü)  okul idareci albümlerinde Sert Kapak kullanılabilir.

Sert Kapaklar mukavva kullanılarak hazırlanır. Sert kapaklarda mat selefon kullanılır. Albüm iç sayfalarında 170 Gr. Parlak Kuşe Kağıt kullanılır ve Tel Spiral kullanılarak ciltlenir.

Sert Kapaklı albümler 4 adetten az yapılmaz. Sert Kapak ücreti ilave olarak hesaplanır.

A5 Okul İdareci Albümü – İA-01
 • Ölçü : A5 (14,5 cm x 21 cm)
 • Kağıt : 170 Gr. Parlak Kuşe Kağıt
 • Cilt : Tel Spiral Cilt
 • Öğrenci Sayısı: 30 / 42 / 56

A5 ölçüsünde hazırlanan idareci albümleri, 170 Gr. Parlak Kuşe Kâğıtlara basılır ve tel spiral kullanılarak ciltlenir. Bir sayfaya 30-42-56 öğrenci sığacak şekilde 3 ayrı şablon kullanılır. Sınıf mevcutlarına göre şablon tercih edilir.

İstek halinde İdareci Albümleri deri kaplar içerisine konularak teslim edilir.

A4 Okul İdareci Albümü – İA-02
 • Ölçü : A4 (21 cm x 29,7 cm)
 • Kağıt : 170 Gr. Parlak Kuşe Kağıt
 • Cilt : Tel Spiral Cilt
 • Öğrenci Sayısı: 24 / 35 / 48

A4 ölçüsünde hazırlanan idareci albümleri, 170 Gr. Parlak Kuşe Kâğıtlara basılır ve tel spiral kullanılarak ciltlenir. Bir sayfaya 24-35-48 öğrenci sığacak şekilde 3 ayrı şablon kullanılır. Sınıf mevcutlarına göre şablon tercih edilir. Sayfaların altında not alınabilmesi için not satırları mevcuttur.

Kapak sayfalarında Okul Adı ve Logosu kullanılır. Dilerseniz kapak sayfaları için özel çalışma yapılabilir. Sizin hazırlayacağınız kapak çalışmasını albümlerde kullanabiliriz.

Talep halinde, İdareci Albümü sayfalarında Müdür, Müdür Yardımcısı ve Sınıf Öğretmeni resmi kullanılabilir.

14 x 30 cm Okul İdareci Albümü – İA-03
 • Ölçü : 14 cm x 29,7 cm
 • Kağıt : 300 Gr. Parlak Kuşe Kağıt
 • Cilt : Tel Spiral Cilt
 • Öğrenci Sayısı: 24 / 35

14 cm x 29,7 cm ölçüsünde hazırlanan idareci albümleri, 300 Gr. Parlak Kuşe Kâğıtlara basılır ve tel spiral kullanılarak ciltlenir. Bir sayfaya 24-35 öğrenci sığacak şekilde 2 ayrı şablon kullanılır. Sınıf mevcutlarına göre şablon tercih edilir.

Kapak sayfalarında Okul Adı ve Logosu kullanılır. Dilerseniz kapak sayfaları için özel çalışma yapılabilir. Sizin hazırlayacağınız kapak çalışmasını albümlerde kullanabiliriz.

Albüm kalınlığına bağlı olarak kağıt gramajı düşürülebilir.

Aşağıdaki makalelerimizi de inceleyebilirsiniz...

Okul Fotoğrafçılığı Nedir ?

Fotoğrafçı ve Ajans müşterilerimizi, Okul Fotoğrafçılığı hakkında bilgilendirmek amaçlı hazırladığımız faydalı bir makale.

e-okul Paketlerimiz ve Baskı Fiyatlarımız…

Fotoğrafçı ve Ajans müşterilerimiz için, Yeni Eğitim-Öğretim Yılı için güncel e-Okul Paketleri ve Baskı Fiyatları.

e-Okul Fotoğraf Çekimi Nasıl Yapılmalıdır ?

Hatasız e-Okul Fotoğraf Çekimi nasıl yapılır, nelere dikkat etmek lazım, nasıl sorunlarla karşılaşabilirim hakkında bilgilendirmek amaçlı hazırladığımız faydalı bir makale.

e-Okul Fotoğraf Çekimi Fiyatları Ne Olmalı, Fiyat Hazırlarken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Fotoğrafçı ve Ajans müşterilerimiz için hazırladığımız, Okullarda e-Okul Fotoğraf Çekimi fiyatları ve meslektaşlarımızın fiyat politikaları hakkında faydalı bir makale.

e-Okul Fotoğraf Çekimi Paket İçeriği Nasıl Olmalıdır?

e-Okul Fotoğraf Çekimi paketi, nasıl oluşturulur, paket içerisinde hangi ürünler bulunmalıdır, hangi ürün hangi işe yarar hakkında hazırladığımız faydalı bir makale..

Örnek e-Okul Fotoğraf Çekimi Teklifi

Okullarımıza nasıl bir teklif hazırlamalıyım, içeri nasıl olmalı. Size fikir verebilecek Örnek e-Okul Fotoğraf Çekimi Teklifi.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Çalışma şeklimiz, verilerin bize nasıl gönderileceği ile ilgili makalemiz.

Merak ettiğiniz başka bir şey olursa Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Çalışmalarımız ve Hizmetlerimiz…

Turuncu Baskı olarak firmamız 2003 yılından beri Fotoğrafçılık ve Okul Sektöründe, Baskı Hizmetleri ve Çözümleri konusunda yoğunlaşmıştır. Kısaca çalışmalarımız, ürünlerimiz ve hizmet alanlarımız şunlardır;

NonStop e-Okul Baskı Programı

e-Okul Baskı Ürünlerinin; hızlı, pratik, hatasız bir şekilde tasarım, dizgi ve baskı işlemlerini gerçekleştiren alanında en çok tercih edilen bilgisayar yazılımı. Her yıl 10.000’den fazla okulun e-Okul Baskı ihtiyaçları ve e-Okul Fotoğraf Küçültme işlemi NonStop e-Okul Baskı Programı ile yapılmaktadır.

e-Okul Ürünleri Baskı ve Tasarım Hizmetleri

Okullar ile çalışan fotoğrafçı ve ajans müşterilerimize sunduğumuz, e-Okul Baskı Paketleri hizmetleri ile sizlere e-Okul Fotoğraf Çekimlerinde A’dan Z’ye komple çözüm sunmaktayız. Çekip bize gönderdiğiniz öğrenci fotoğrafları, Okula teslim edebileceğiniz şekilde paketleyerek size teslim ediyoruz. Birlikte çalıştığımız müşterilerimize, NonStop e-Okul Baskı Programı aracılığı ile öğrenci vesikalıklarını otomatik ve hızlı bir şekilde dizebilmeleri, çekilen öğrenci fotoğraflarını e-Okul Formatında küçültebilmeleri için destek veriyoruz.

Okul Albümleri / Hatıra-Anı Fotoğrafları

Ana Okulları, Kreşler, İlkokul, Ortaokul ve Liselerde hatıra /anı / mezuniyet fotoğraf çekimleri için çeşitli ve zengin bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Okul Albümleri, Askılı Duvar Tablosu, Takvim Baskıları, PVC Laminasyon, Öğrenci Karne Kabı, Poster Baskılar ve daha bir çok ürünle hizmet vermekteyiz. Satışını yaptığımız tüm ürünleri kendi bünyemizde üretiyoruz. Ürettiğimiz tim ürünlerde ithal, kaliteli ve sorun yaşamayacağımız hammaddeler kullanıyoruz.

Foto Kitap / Fotoğraf Albümü

Stüdyo müşterilerinize sunabileceğiniz ekonomik ve kaliteli fotoğraf albümleri üretmekteyiz. Farklı ebat ve ciltleme yöntemleri ile Foto Kitap seçeneklerimiz ve Anı Defteri Fotoğraf Albümü modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Mezuniyet Yıllığı / Okul Yıllığı/Andaç

Müşterilerimizin en çok zorlandıkları Mezuniyet Yıllığı Andaç çalışmalarında tasarım, baskı ve mücellit aşamaların da çözüm ortağı olarak çalışmaktayız. Mezuniyet Yıllığı / Andaç üretiminin tüm aşamalarını kendi bünyemizde üretmekteyiz.

 


Turuncu BaskıTuruncu GrupFotoBix.comFotoKitapDukkani.com