Foto Kapak Yatay Okul Albümü Şablonları

Foto Kapak Yatay Okul Albümü Şablonları PSD formatında bu sayfamızdan indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Foto Kapak Yatay Okul Albümü 30 x 22 cm (Açık hali 60x 22 cm) olarak hazırlanır. Ön tarafında kullanılan kapaklar süngersiz olarak hazırlanır. Kapak ölçüsü 28 x 20 cm’dir.

Bu sayfadan indireceğiniz Okul Albümü Şablonları PSD formatındadır. Şablonlarda ölçülerin gösterildiği katmanı aktif/pasif hale getirerek inceleyebilirsiniz. Çalışmanızı dışa aktarırken bu katmanı kapatmayı unutmayın. Şablonların kullanımı ile ilgili Beni Oku belgesini okumanızı ve belirtilen şekilde çalışma yapmanızı tavsiye ederiz.

Foto Kapak Yatay - Kapak (28x20 cm)
Foto Kapak Yatay - İç Sayfa (60x22 cm)
Okul Albümü Şablonları

Üretim ve imalatını yaptığımız ürünlerin ölçü ve boyutlandırma ile ilgili Taslama Ölçülerini sayfamızdan inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Diğer okul albümü şablonlarımıza aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  • Foto Kapak Dikey Okul Albümü
  • Foto Kapak Yatay Okul Albümü
  • Sıvama Kapak Dikey Okul Albümü
  • Sıvama Kapak Yatay Okul Albümü
  • Kelebek Okul Albümü
  • Kelebek Okul Albümü Kare Kapak
  • Foto Kapak Panoramik Okul Albümü
  • Foto Kitap Yatay Vidalı Okul Albümü
  • Siyah Ofset Paspartu Okul Albümü 2’li ve 3’lü
Aşağıdaki makalelerimizi de inceleyebilirsiniz…

Okul Fotoğrafçılığı Nedir?

Fotoğrafçı ve Ajans müşterilerimizi, Okul Fotoğrafçılığı hakkında bilgilendirmek amaçlı hazırladığımız faydalı bir makale.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Çalışma şeklimiz, verilerin bize nasıl gönderileceği ile ilgili makalemiz.

Merak ettiğiniz başka bir şey olursa Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Diğer Çalışmalarımız ve Hizmetlerimiz…

Turuncu Baskı olarak firmamız 2003 yılından beri Fotoğrafçılık ve Okul Sektöründe, Baskı Hizmetleri ve Çözümleri konusunda yoğunlaşmıştır. Kısaca çalışmalarımız, ürünlerimiz ve hizmet alanlarımız;

NonStop e-Okul Baskı Programı

e-Okul Ürünlerinin; hızlı, pratik, hatasız bir şekilde tasarım, dizgi ve baskı işlemlerini gerçekleştiren alanında en çok tercih edilen bilgisayar yazılımı. Her yıl 10.000’den fazla okulun e-Okul Baskı ihtiyaçları ve e-Okul Fotoğraf Küçültme işlemi NonStop e-Okul Baskı Programı ile yapılamaktadır.

e-Okul Paketleri Tasarım ve Baskı Hizmetleri

Okullar ile çalışan fotoğrafçı ve ajans müşterilerimize sunduğumuz, e-Okul Baskı Paketleri hizmetleri ile sizlere e-Okul Fotoğraf Çekimlerinde A’dan Z’ye komple çözüm sunmaktayız. Çekip bize gönderdiğiniz öğrenci fotoğrafları, Okula teslim edebileceğiniz şekilde paketleyerek size teslim ediyoruz. Birlikte çalıştığımız müşterilerimize, NonStop e-Okul Baskı Programı aracılığı ile öğrenci vesikalıklarını otomatik ve hızlı bir şekilde dizebilmeleri, çekilen öğrenci fotoğraflarını e-Okul Formatında küçültebilmeleri için destek veriyoruz.

Okul Albümleri / Hatıra-Anı Fotoğrafları

Okul Albümleri, Askılı Duvar Tablosu, Takvim Baskıları, PVC Laminasyon, Öğrenci Karne Kabı, Poster Baskılar ve daha bir çok ürünle hizmet vermekteyiz. Satışını yaptığımız tüm ürünleri kendi bünyemizde üretiyoruz. Ürettiğimiz tim ürünlerde ithal, kaliteli ve sorun yaşamayacağımız hammaddeler kullanıyoruz.

Foto Kitap / Fotoğraf Albümü

Farklı ebat ve ciltleme yöntemleri ile Foto Kitap seçenekleri, kendi fotoğraf albümü kendin yap Hazır Anı Defteri,

Mezuniyet Yıllığı/Okul Yıllığı/Andaç

Müşterilerimizin en çok zorlandıkları Mezuniyet Yıllığı çalışmalarında tasarım, baskı ve mücellit aşamalarında tamamı kendi bünyemizde olarak hizmet vermekteyiz.

 


Turuncu Baskı - Turuncu Grup - FotoBix.Com - FotoKitapDukkani.com