Turuncu Grup e-Okul Programı

Program Tanıtımı

NonStop e-Okul Baskı Programı, 2003 yılında Okul Fotoğrafçılığı yapan müşterilerimiz için geliştirilmiş bir bilgisayar yazılımıdır.

Nonstop ile kolay ve hızlı bir şekilde Öğrenci/Öğretmen Kimlik Kartı, Nöbetçi Kartları, Öğretmen Not Çizelgesi/Defteri, İdareci/Sınıf Albümü, Öğretmen Cep Albümü, E-Okul Uyumlu Fotoğraflar hazırlanabilmektedir. NonStop içerisinde bulunan tüm tasarımlara tescil alınarak yüzlerce kullanıcımız hukuki olarak korunmuştur.

NonStop e-Okul Baskı Programı 2 şekilde dağıtılmaktadır.

Ticari Tam Sürüm: Lisans satın alınarak kullanılır. Tüm baskı modülleri kullanıma açıktır.

Ücretsiz Kısıtlı Sürüm: Satın almadan ücretsiz bir şekilde kullanılır. e-Okul Formatında fotoğraf boyutlandırma, Test Albümü ve Vesikalık Dizgileri ücretsiz olarak yapılabilir.

NonStop e-Okul Baskı Programı Ticari Tam Sürüm Lisans Fiyatları

NonStop e-Okul Baskı Programı Eğitim Videoları:

NonStop e-Okul Baskı Programı için hazırladığımız kısa, öz, hızlı ve pratik eğitim videoları için aşağıdaki linke tıklayınız.

NonStop e-Okul Baskı Programı Eğitim Videoları

NonStop ile Güncel Kalırsınız

Her sene yeni çıkan yönetmelikler incelenerek, müfredatlara uygun güncellemeler programa ilave edilir. Yönetmelikleri sizin takip etmenize gerek kalmaz. Okullardan gelen istekleriniz, taleplleriniz, programda gördüğünüz eksiklikler, daha sağlıklı ve hızlı çalışabilmesi için sunacağınız öneriler mümkün olan en kısa zamanda programa ilave edilir.

NonStop Size Zaman Kazandırır

NonStop digital fotoğraf makinası ile çekilen resimleri, E-Okul baskılarına uygun halde küçülterek işlemlerin çok daha hızlı olmasını sağlar ve bilgisayarda işgal edilen yeri en aza indirir. Kalabalık mevcutlu okulların bile dizgileri çok kısa sürede hazırlanır. NonStop ile hazırlanan dizgiler baskı cihazlarından çok hızlı bir şekilde çıkartılır.

NonStop ile Hatalara Son

NonStop sizin yerinize gerekli kontrolleri yaparak hatalı kayıtları önler ve sizi uyarır. Öğrenci numarasının boş bırakılması ya da hatalı bir bilgi girilmesine izin vermez. Resim ve öğrenci mevcudunu kontrol ederek hatalı resim işlemlerini önler. Öğrenciler ile eşleşen resimler ekranda size gösterilerek hata oranı en aza indirilmiştir. Bu nedenle aynı baskıları tekrar tekrar almanıza gerek kalmaz.

NonStop ile Maliyetlerinizi Azaltın

NonStop, okullardan alınan excel formatlı öğrenci listelerinin aktarımını yaparak isim yazılması ihtiyacını ortadan kaldırmıştır. NonStop ile hazırlanan dizgiler “Baskı Önizleme” ekranında görülür. Baskı Önizlemede gerekli kontroller yapılır. Eğer hata yoksa çıktı alınır. Bu sayede zaman ve maliyet kayıpları azaltılır.

NonStop Size Rekabet Avantajı Kazandırır

NonStop içerisinde birçok okuldan gelen istekler doğrultusunda hazırlanmış çok sayıda tasarım şablonu bulunur. Şablonları dilediğiniz gibi renklendirebilir okul logolarını kullanabilirsiniz.

NonStop Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılar

NonStop digital fotoğraf makinası ile çekilen resimleri 90 derecelik açılarla çevirebilir, bu resimlerde crop yapılmasına izin verir ve resim parlaklık ayarlarını değiştirebilir. Bu sayede resimler üzerinde ayarlamalar ve düzenlemeler yapmak için Photoshop kullanmanıza gerek kalmaz.